Oferty pracy Piotrków Trybunalski

Oferta nieaktualna

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Kierowca kat. C

Link do tej oferty pracy:

2012-07-06

Data dodania

Premium Distributors Sp. z o. o.

Pracodawca

Pracuj

Oferujemy

Wymagania: prawo jazdy kat. C (świadectwo kwalifikacyjne i karta kierowcy) wykształcenie min. zawodowe bardzo dobra organizacja pracy własnej umiejętność pracy pod presją czasu dyspozycyjność odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywaną pracę uczciwość, terminowość

Wymagamy

Zakres obowiązków: realizacja dostaw towaru do klienta i odbiór należności załadunek i wyładunek przewożonego towaru Oferujemy: stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej miłą atmosferę i dobre warunki pracy pakiet świadczeń socjalnych

Kontakt

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny i CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) z nazwą stanowiska w temacie za pomocą opcji APLIKUJ.

Zobacz również:

Praca Piotrków Trybunalski Praca Łódzkie Praca Kierowca kat. C+E Piotrków Trybunalski